O nas

Lepiej uczyć się na cudzych doświadczeniach niż na własnych błędach.

Dzięki temu nie musi sprawdzić się stare przysłowie, które mówi, że pierwszy dom buduje się dla wroga, drugi dla przyjaciela, a dopiero trzeci - dla siebie. 
 
Jak więc sprawić, żeby Twoja pierwsza inwestycja była tą wymarzoną i właściwą. Dzięki naszym doświadczeniom z budowy domów możesz ustrzec się błędów popełnianych na różnych etapach prac. 
Specjalizujemy się w budowie Domów Optymalnych, zaprojektowanych przez jednego z najbardziej renomowanych polskich architektów - Roberta Koniecznego KWK Promes. Doskonały projekt budynku obliguje nas do utrzymania bardzo wysokich standardów tak w zakresie nadzoru, wykonawstwa jak i doboru materiałów.  
Nasze domy to wzorcowe realizacje, przewyższające wymogi przepisów, którym powinny odpowiadać budynki od roku 2021. 
 
 
Pierwszy Dom Optymalny, zlokalizowany w Radostowicach, został wykonany w technologi tradycyjnej murowanej. Inwestycja jest już zakończona, trzy kolejne domy są w trakcie realizacji. Poszczególne etapy prac dokumentujemy na filmach instruktażowych oraz zdjęciach pod adresem: www.dlaciebie.dom-optymalny.pl
 
 
Przy każdej kolejnej realizacji spotykamy się z innymi oczekiwaniami inwestorów, z indywidualnymi warunkami jeśli idzie o działkę oraz założenia miejscowe. W każdym przypadku pracujemy z kierownikami budowy i wykonawcami.
 
Nasze wyjątkowe doświadczenie to budowa własnego domu, jednocześnie uznanego za jeden z najciekawszych polskich domów początku XXI wieku - Indywidualny Dom TypOwy, również zaprojektowany przez arch. Roberta Koniecznego KWK Promes. Ten dom, zbudowany w technologii drewnianego szkieletu prefabrykowanego, pokazał nam zalety i trudności takiej budowy, a jednocześnie pozwolił na zdobycie doświadczeń, jeśli chodzi o pozycję i rolę inwestora w procesie budowlanym.
 
 
Nasze budowy, prowadzone dla siebie i dla innych, posłużyły nam do przygotowania pakietu dokumentów, które zabezpieczają interesy inwestora i pozwalają ustrzec się błędów projektowych, wykonawczych czy z zakresu nadzoru. 
Znajdziecie wśród nich niezbędne umowy, listy kontrolne w podziale na poszczególne etapy prac, protokoły odbiorów i inne przydatne materiały.
 
Dostępne w naszym sklepie "Teczki Inwestora Budowlanego" są połączeniem wiedzy technicznej (wykonawczej i projektowej), prawnej doświadczeń inwestorów indywidualnych, budujących własny dom. To wyczerpujące kompendium, zabezpieczające Ciebie i Twoją inwestycję budowlaną.
 
Umowy i inne dokumenty z naszej oferty opracowane zostały we współpracy z kancelarią prawną, specjalizującą się w prawie budowlanym, a także obsłudze kontraktów budowlanych z pozyskaniem środków unijnych. Przewidzieliśmy również możliwość osobistej porady, dotyczącej zakresu czy szczegółów umowy.
 
Zapraszamy do skorzystania z naszych doświadczeń.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl